BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.

W czwartek 16 stycznia w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez mamę Miłoszka.  Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

tekst i foto Wiesława Stańczyk